STAJ VE ÖDEV BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

15 Haziran 2020 Pazartesi

STAJ VE ÖDEV BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Meslek Yüksekolulu Müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi Cenk KIRITOĞLU  ve  idareciler tarafından sunulan Staj ve Ödev Bilgilendirme toplantısı yapılmış olup öğrencilerden soru-cevap şeklinde olan bu toplantıda önemli bir kaç konuyu değinilmiştir. Toplantıda stajla ilgili verilen bazı bilgiler aşağıdaki gibidir.
1. Senato kararlarımıza göre isteğe bağlı sadece 2. sınıflar ödev vererek staj  sorumlulukarını yerine getirebileceklerdir.
2. Staj ve Ödev ile ilgili konu belirleme ve ödev mülakatı süreci danışmanlara bağlıdır. Danışmanlarınızla iletişim ve onay halinde olunuz.
3. 1. sınıflar iş yeri stajı yapacaklardır.
4. Stajını ödev olarak yapacak öğrencilerin dilekçelerini 
erdem.erzu@tarsus.edu.tr adresine mail atmaları gerekmektedir. Her türlü stajla ilgili iletişimi burdan yürütebilirsiniz.
5. Stajla ilgili  bazı işlemler için; bir takım onayları  ve  evrakları imzalayıp tarayarak  tarsus.edu.tr mailiniz üzerinden göndererek yapabilirsiniz.  

6.http://myo.tarsus.edu.tr/tr/news-detail/odev-ve-staj-tarihleri-ile-bilgilendirme-takvimi-guncellenmistir/6600 adresinden bilgilendirme mesajı okuyabilcekleri ayrıca her bölüm sayfasında öğrenci modülünün en altında staj menüsü olduğu bilgisi verilmiştir.